POVILAS GODLIAUSKAS

Esu gerovės psichologas, akredituotas koučingo specialistas ir žmogiškųjų ištekių konsultantas. Vedu gyvenimo, karjeros ir lyderystės koučingo sesijas IT bei kitų sričių profesionalams: asmenims ir komandoms. Padedu darbo, santykių ir psichologinės gerovės klausimais. Taip pat vedu mokymus koučingo ir pozityviosios psichologijos temomis.

 

IT srityje pradėjau dirbti 2015 m., prisijungęs prie vienos pažangiausių vertimo bei lokalizavimo įmonių Baltijos šalyse Synergium Sweden AB, kur vadovavau personalo komandai. Nuo 2017 m. padedu patyrusiems IT specialistams įsidarbinti sėkmingose technologijų įmonėse ir startuoliuose, pavyzdžiui, ProtonMail, Quantilope, TRAFI, Vinted, Zedge ir kt.

Per savo karjerą išgirdau virš 500 karjeros istorijų: programuotojų, testuotojų, dizainerių, administratorių, vadovų. Įsitikinau, kad minėtų sričių IT specialistams būdinga gausa stiprybių, pavyzdžiui, aukštas intelektas, beribis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti, bet ir abejonės, nepasitikėjimas savimi arba santykių sunkumai, ribojantys savirealizacijos galimybes.

PXL_20210623_152446981.PORTRAIT.jpg

Koučingas gali padėti ne  tik susitarti su savimi ir kitais, bet ir efektyviau siekti asmeninių bei įmonės tikslų.​ Pasaulį keičiančios technologijų organizacijos – šiuolaikinės visuomenės pažangos pagrindas, todėl svarbu teigiamai prisidėti prie jas kuriančių darbuotojų psichologinės sveikatos, emocinės kompetencijos ir lyderystės įgūdžių stiprinimo.

Išsilavinimas
Sertifikatai
  • 2021 Akredituotas koučingo specialistas, bazinis lygis (EMCC)

  • 2020 Sertifikuotas karjeros mobilumo komandos narys (RiseSmart)

  • 2019 Sertifikuotas Agile profesionalas (ICAgile)

Mokymai
Konferencijos
ACSTH-logo-01-e1496828748564.png
ICP.png
220px-Vytautas_Magnus_University_seal.sv
1200px-Mykolas_Romeris_University_logo.s
logo_edited.png