POVILAS GODLIAUSKAS

Esu žmogiškųjų išteklių konsultantas ir sertifikuotas koučingo specialistas. Vedu karjeros ir lyderystės koučingo sesijas IT ir kitų sričių specialistams: asmenims, poroms ir komandoms. Padedu darbo, santykių ir psichologinės gerovės klausimais. Šiuo metu siekiu pozityviosios ir koučingo psichologijos magistro laipsnio (University of East London).

 

IT srityje pradėjau dirbti 2015 m., prisijungęs prie vienos pažangiausių ir pelningiausių vertimo kompanijų Baltijos šalyse Synergium Sweden AB, kur vadovavau personalo ir atrankų komandai. Nuo 2017 m. padedu IT įmonėms pritraukti patyrusius IT specialistus. Mano surasti ir konsultuoti kandidatai dirba tarpt. įmonėse Baltic Amadeus, Quantilope, ProtonMail, Vinted, Wix, Zedge ir Zenitech.

Per savo karjerą išgirdau virš 500 karjeros istorijų: programuotojų, testuotojų, dizainerių, administratorių, vadovų. Įsitikinau, kad minėtų sričių IT specialistams būdinga gausa stiprybių, pavyzdžiui, aukštas intelektas, beribis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti, bet ir keli reikšmingi trūkumai, t. y. nepasitikėjimas savimi ir santykių sunkumai, ribojantys savirealizaciją profesinėje srityje.

Tikiu, kad koučingas gali padėti IT ir kitų sričių profesionalams ne tik sutarti ir susitarti, bet ir efektyviau siekti asmeninių bei įmonės tikslų.​ Pasaulį keičiančios organizacijos – šiuolaikinės visuomenės pažangos pagrindas, todėl svarbu teigiamai prisidėti prie jas kuriančių darbuotojų psichologinės sveikatos, emocinės kompetencijos ir lyderystės įgūdžių stiprinimo.

Išsilavinimas
Sertifikatai
  • Sertifikuotas koučingo specialistas (ICF)

  • Sertifikuotas karjeros specialistas (RiseSmart)

  • Sertifikuotas Agile profesionalas (ICAgile)

Mokymai
Konferencijos
BENDRAUKIME

+370 610 16160

info@coach.lt

Vilnius, Lietuva

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

© 2020 | coach.lt